В акції взяло участь більш як 400 малюків та дівчат,  300 з них -   це діти із прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу й вихованці шкіл-інтернатів області.

Окрім різноманітних конкурсів, вікторин та забав для дітей , усі присутні мали змогу почастувати запашним солдатським обідом польової кухні, що приготували військовики. На закінчення, для дітей області було організовано трамвайну екскурсію центральною частиною міста Львова.

Свято "Дитина чекає на Вас. Врятуйте її від сирітської долі"  відбулося на виконання Указу Президента України №1088/2008 від 27.11.2008 року « Про День усиновлення». Під час святкування, від імені Релігійного Управління Монастирів Салезіянського Згромадження східного обряду в Україні, головного спонсора дитячого дійства, депутата Львівської обласної ради Володимира Кожана урочисто нагороджено грамотою та висловлено щиру подяку за допомогу в організації та проведенні дитячих таборів «Веселі канікули», котрі влітку відбувалися з ініціативи отців монашого чину.

Для відомого в Галичині мецената Володимира Кожана – це вже не перша нагорода за допомогу у подібних заходах для дітей.  «Володимир Дмитрович ще жодного не відмовив у підтримці дитячих акцій, котрі проходять за нашої ініціативи. Він практично не змінний дитячий спонсор, за що йому щиро дякуємо та просимо для нього Божої ласки»,- зазначив керівник служби у справах дітей облдержадміністрації Володимир Лис.

«Як можу, завжди намагаюся долучитися до дитячих заходів. Але діти-сироти – це особливе, святе. Тому, коли попросили допомоги для фестивалю «Дитина чекає на Вас. Врятуйте її від сирітської долі», я вирішив, що неодмінно сприятиму, - наголосив депутат Кожан.