Цибуля - це важливий овоч, який допоможе схуднути та врятує від передчасного старіння. Цибулю потрібно їсти щодня.

Про це пише ticbeat.com. 

Позитивно впливає на кровообіг

Цибуля містить велику кількість флавоноїду кверцетину, який запобігає тромбозу, старінню вен і артерій. Також завдяки фосфору, залізу та вітаміну Е вона допомагає знизити рівень "поганого" холестерину, розчиняє згустки та не допускає анемію.

Контролює вагу

У цибулі мало калорій та високий вміст клітковини. Вона покращує кишковий транзит і виводить токсини завдяки своїм сечогінним властивостям. Калій, поряд з низьким вмістом натрію, є фантастичним мікроелементом для запобігання затримки рідини. Також цибуля дає відчуття ситості.

Бореться з респіраторними захворюваннями

Цибуля допомагає при застуді, бронхіті, астмі та запаленнях. Це пов'язано з багатством в її складі вітамінів А і В, а також сірки. Існує традиційний засіб для полегшення кашлю – помістити цибулю на тумбу поруч із ліжком.

Корисна для нервової системи

Наявність вітаміну В і калію сприяє профілактиці захворювань, а також покращує передачу і вироблення нервового імпульсу. Магній, який присутній в цибулі, позитивно впливає на м'язову систему.

Ефективна проти старіння

Антиоксиданти (вітаміни А і С), сірка і флавоноїди (кверцетин і антоціани) запобігають і борються зі старінням клітин, викликаним вільними радикалами.

Рекомендується для дітей і вагітних жінок

Цибуля сприяє росту немовлят і правильному розвитку плоду в перші тижні вагітності завдяки високому вмісту фолатів.

Профілактика раку

Завдяки багатим сіркою органічним сполукам цибуля бореться з раком, особливо товстої кишки або шлунка. Введення її в раціон гальмує ріст пухлини і запобігає утворенню вільних радикалів.