Луценко заявив, що на зустрічі, де вирішили покарати Катю, були, крім Левіна і Мангера, інші люди.

Про це він розказав в інтерв'ю "Цензор.Нет".

"З одного боку, я вважаю, що ми зробили майже все. З формальної точки зору злочин розкритий. Виконавці відбувають покарання в місцях позбавлення волі, 5 осіб", - каже Луценко. І додає, що одна людина – в розшуку.

За його словами, з’явилася ще людина, яка, ймовірно, дасть нові показання.

"Наші міжнародні партнери обіцяють, що зможуть встановити точне місце її перебування. Більше я не можу вам сказати... Ще одна людина знаходиться у стадії завершення слідства. Ми планували це зробити не пізніше минулої п’ятниці – закінчити слідство по Мангеру, вручити йому підозру, пройти стадію ознайомлення з матеріалами і до суду. Але з’явилася ще людина, яка, ймовірно, дасть нові показання, які, ймовірно, можуть розширити число учасників змови проти Каті. І я, і керівник СБУ, що веде слідство, говорили з цією людиною. Чекаємо результату. Якщо будуть такі показання, це було б дуже важливо", - наголошує Генпрокурор.

Як зазначає Юрій Луценко, у ГПУ надійшов рапорт, що аналогічні показання, які очікуються від імовірного свідка, уже є з березня в матеріалах СБУ, але в справі не перебували.

"Допит відбувся, але був прихований від прокурорів. У показаннях свідка з посиланням на іншу людину йдеться про те, що на зустрічі, де вирішили покарати Катю, були, крім Левіна і Мангера, інші люди", - зазначає очільник ГПУ. 

На його думку, така недбалість є умисно.

Як писав "Вголос", розгляд справи загиблої активістки Катерини Гандзюк перенесли до Одеси. Проте, підготовче засідання, призначене на 16 серпня, не відбулося.