Звісно, в кожного з Вас своя життєва дорога, комусь ніколи не доведеться розв’язувати складних математичних вправ чи проводити експериментів із хімії, писати тексти чи долати кілометри задля олімпійського золота. Когось зробить відомим ручка та олівець, іншого - ощасливить шкіряний м’яч, ще чиюсь мрію здійснять шахи. Життя воно ж таке – непередбачуване. Але Ви повинні готуватися до нього вже зараз. Ви мусите бути озброєними знаннями, аби згодом легко визначити свої пріоритети.

При цьому за будь-яких умов важливим у цьому навчальному процесі є Ваше розуміння історії нашого народу, його перемог і поразок, становлення і розвиток мови, яку так утискають зараз, тощо. Абсолютно влучно з того приводу висловився поет Максим Рильський: «Хто не знає свого минулого – той не вартий майбутнього. Хто не шанує видатних людей свого народу, той сам не гідний пошани».

Тому закликаю Вас завжди бути гордими за нашу країну, шанувати батьків, вчителів та не забувати героїв минулого. Тим паче, Вам, юним українцям, є з кого брати приклад! Щиро сподіваюсь, що посібники з історії України, які сьогодні від щирої душі дарую Вашій школі, стануть для Вас пізнавальним і корисним подарунком.

Не кажіть, що це не цікаво читати чи не маєте на те часу. Просто візьміть до рук, перегорніть першу сторінку, другу... Історія Вас сама поведе, вона змінить Ваш світогляд, Ви знайдете відповідь на багато запитань.

Бажаю Вам, любі діти, бути здоровими, бути щасливими, бути успішними в житті! Нехай Ваш щоденник завжди з великою радістю беруть до рук Ваші батьки, дідусі та бабусі! Ви – наша гордість і наша надія.

Принагідно вклюняюся кожному вчителю. Переконаний, що сьогоднішня Ваша чесність і наполегливість – це те насіння, яке завтра щедро зійде на нашій землі.

З повагою, Михайло Хміль,
Єдиний узгоджений кандидат
у народні депутати до Верховної Ради України
по Сихівському виборчому округу
№115 міста Львова