Журналістика стала однією з головних підвалин, на яких ми будуємо демократичну країну та утверджуємось, як сучасна європейська нація. Журналісти - майстри слова, які не творять матеріальних цінностей, але саме вони великою мірою формують свідомість громадянина, його характер, поведінку, вчинки, активну життєву позицію.

Чесна журналістика – невід’ємна складова розвинутого демократичного суспільства. І тому попри все працівники українських ЗМІ мають сьогодні не зраджувати власну совість, бути відповідальними і професійними. Як не прикро, але професія журналіста не лише найдревніша, але одна з найнебезпечніших. І сумна статистика, на жаль, підтверджує це.

Шановні панове журналісти! Вітаючи Вас у день вашого професійного свята, хотів би побажати не лише відчуття свободи, не лише вільного розвитку усіх українських медій, а й створення міцної та надійної законодавчої та матеріальної бази для подальшого розвитку незалежної преси в Україні.

Зичу вам, шановні журналісти, а особливо львівським медійникам, з якими мені доводиться постійно спілкуватися, частина з яких є моїми добрими друзями та приятелями, успіхів, перспективи, здоров'я та благополуччя. Невичерпної енергії задля втілення у життя всіх задумів, планів і мрій. Нехай сенсації, які вам доведеться висвітлювати, будуть добрими, новини – позитивними. Бажаю міцного здоров’я, родинного благополуччя, миру, злагоди і плідної праці. Нехай доброта і достаток завжди будуть Вашими супутниками. Безпеки та задоволення від праці! Хай завжди охороняє милостивий Господь!!!