“Укравтодор” має намір перетворити автодорогу М-05 Київ-Одеса в повноцінний автобан.

Про це в п’ятницю повідомив керівник “Укравтодору” Славомір Новак, пише ЦТС.

“Кілька днів тому мені вдалося переконати наших колег з Європейського інвестиційного банку, щоб усе наступне кредитне фінансування, яке ми отримаємо, було направлено саме на дорогу М-05 Київ-Одеса, щоб через кілька років мати повноцінний автобан”, – сказав він.

“Плануємо цю дорогу в межах Черкаської області – в асфальтобетоні, а в межах Кіровоградської, Миколаївської та Одеської областей – в цементобетонні”, – повідомив Новак.

Він уточнив, що в 2019 році його відомство повністю підготує проектну документацію на капітальний ремонт дороги в межах Черкаської області.

Також в поточному році в “Укравтодорі” сподіваються перейти до проектування капремонту тих ділянок в трьох областях, які будуть будуватися із застосуванням цементобетонного покриття.

“У цьому році ремонтуємо трасу Київ-Одеса за рахунок держбюджету, також плануємо капітально відремонтувати ділянки цієї дороги в Київській області за рахунок коштів МФО”, – зазначив Новак.

“Зокрема, в Черкаській області за кошти Дорожнього фонду ремонтуємо ділянку протяжністю 15 км. Це половина протяжності найбільш проблемної ділянки – між Жашковом і Уманню”, – додав топ-менеджер.

Додамо, що до суду надійшов позов щодо формування Громадської ради при «Укравтодорі».