Як повідомляє ДСНС України, небезпечних метеорологічних явищ не спостерігається. Помірний сніг у Івано-Франківській, Хмельницькій, Чернівецькій областях, місцями невеликий сніг у Житомирській, Київській, Волинській, Львівській, Тернопільській областях та м. Києві.

На дорогах – ожеледиця. Це ускладнює рух транспорту. Місцями виникає тимчасове уповільнення руху на автодорозі М-05 Київ – Одеса, пов'язане з ожеледицею. Для оперативного надання допомоги в буксируванні транспортних засобів у межах Черкаської та Кіровоградської областей виставлено 12 постів (Черкаська – 8, Кіровоградська – 4) з автомобілями підвищеної прохідності ДСНС.

Через негоду залишаються знеструмленими 146 населених пунктів у 2 областях (Одеська – 102, Черкаська – 44). До відновлення електропостачання населених пунктів залучено бригади обленерго.
Продовжуються роботи з відновлення електропостачання у м. Вилково Одеської області. Для енергозабезпечення насосної станції та лікарні міста залучено 2 пересувні електростанції ДСНС. Населений пункт водопостачанням забезпечений, теплопостачанням – частково. У Вилківській міській лікарні облаштовано пункт обігріву для населення міста.

Як писав «Вголос», синоптики прогнозують на більшій частині території України сьогодні, 22 січня, сніг та сніг з дощем.

 

«Вголос»