Про це під час сесії Львівської міськради заявив депутат від ВО «Свобода» Маркіян Лопачак, повідомляє кореспондет «Вголосу».

«До мене систематично звертаються мешканці міста зі скаргами про непоодинокі факти проведення ремонтних робіт на автомобільних дорогах саме під час інтенсивного руху транспорту. Загалом, на сьогодні у Львові значна частина цих робіт є незавершеною або проводиться в незручний для мешканців міста час, ускладнюючи рух громадського транспорту та створюючи затори. Частими також є випадки неякісного ремонту», – наголосив депутат.

«Такий хаотичний метод ремонту доріг найкраще демонструє бедлам і неорганізованість роботи місцевих владних структур. Складається враження, що головною метою цього є створення театральної видимості бурхливої діяльності в очах мешканців Львова в той час, коли «глядачів» є якнайбільше.  Замість того, аби організувати роботи в час з найменшим транспортним навантаженням вулиць, створюються усі умови для погіршення і так безнадійної ситуації з транспортом Львова.

Зважаючи на це, прошу невідкладно припинити таку практику та забезпечити проведення ремонтних робіт дорожнього покриття у часові періоди найменшого транспортного завантаження доріг міста», – наголосив Маркіян Лопачак.

 

«Вголос»