Про це повідомив начальник Служби автомобільних доріг у Львівській області Микола Гнатів під час сесії Львівської обласної ради у вівторок, 29 жовтня, відповідаючи на запитання депутата про те, чому на дорозі Львів-Тернопіль припинили проведення ремонту, передає кореспондент Вголосу.

Микола Гнатів розповів, що на ділянці дороги, протяжністю 2 км 600 м, у зв’язку із надзвичайно низькою якістю основи, її було змінено методом холодного ресайклінгу.

«Зараз ми чекаємо, доки сформується бетон і, сподіваюся, найближчим часом перестелимо нижній шар асфальтобетону. Крім того, проектом передбачено ще один шар асфальтобетону, товщиною 5 см. Мова йде не лише про те, щоб відновити роботи на цій роботі, але й завершити ремонт цієї ділянки до настання холодів», – сказав начальник САД Львівщини.

Як писав Вголос, Служба автомобільних доріг у Львівській області цього року запланувала відремонтувати кілька ділянок дороги Львів-Тернопіль, зокрема дорогу на об’їзді Золочева, а також в’їзд у Львів зі сторони с. Куровичі.