Перед початком дійства малеча зустрічала винуватців свята при вході до зали, вручаючи троянди. Під час офіційної частини заступник міського голови Стрия Таїсія Гайдукевич відзначила почесними грамотами кращих керівників дошкільних закладів, вихователів і психологів. Відтак, дітвора вітала своїх наставників. Був і спеціальний номер для мецената – Олега Канівця. Безпосередність та природність юних артистів викликала щире захоплення у всіх присутніх на урочистостях.

Слово мав і голова Благодійного фонду «Добре серце» Олег Канівець. Він зокрема зазначив: «Дошкільний вік - один з найбільш відповідальних і важливих періодів у житті підростаючого покоління, в якому починається закладання любові до природи, навколишнього світу, любові до Батьківщини. Від професіоналізму, терпіння і мудрості наших вихователів, уваги до унікального і своєрідного внутрішнього світу дитини, залежить те найдорожче, що у нас є - наше життя і наша надія. Бути вихователем - високе покликання і глибока повага. Відзначення Дня дошкілля сприятиме підняттю престижу професії педагога дошкільного навчального закладу, об’єднанню потенціалу дошкільної освіти».

Також Олег Канівець розповів цікавий історичний факт: «Мало хто знає, що у Західній Україні питання про організацію дошкільного виховання вперше порушила Наталя Кобринська на жіночому вічі у нашому рідному Стрию в 1891 році. Того ж року з ініціативи священика Кирила Селецького в селі Жужілі Сокальського повіту був організований перший на Галичині дитячий садок. Відкриття садочків у селах і містах приносила велику користь, допомагало працівникам у вихованні дітей, особливо сільським жінкам під час літніх польових робіт. З ініціативи Наталі Кобринської в 1900 році у Львові було організовано товариство «Руська Захоронка», що пізніше стало називатися «Українська захоронка». В 1902 році це товариство відкрило перші дитячі садки у Львові. З того часу і почало розвиватися в Галичині дошкільне виховання. В 90-х роках XIX століття в Україні земства почали відкривати дитячі ясла. Спочатку ці установи відкривались переважно на час літніх робіт, а згодом вони стали працювати протягом року».

Учені всього світу – психологи, фізіологи, педагоги – довели, що дошкільний вік є «золотим» віком розвитку людини. Чим більше пізнає дитина в ранньому віці, тим допитливішою, розумнішою вона стає. На превеликий жаль держава не належним чином визнає пріоритетну роль дошкільної освіти й не створює належні умови для її здобуття. Слід передбачати комплексні заходи для створення міцного фундаменту сучасної системи безперервної освіти. З урахуванням сьогоденних реалій необхідно створити державний стандарт дошкільної освіти.

«Шановні працівники дошкільної освіти, щиро вітаю вас із чудовим святом! Дякую за тепло сердець, які ви віддаєте своїм вихованцям, повсякденну самовіддану працю в ім’я майбутнього нашої держави. Щиро зичу всім працівникам дошкільних установ святкового настрою, творчої наснаги, невичерпної енергії. Нехай у кожному дитячому садку лунає дитячий сміх, панує дух Справедливості, Добра і Щастя», - наголосив Олег Канівець.

Завершилося свято у Стрию концертом львівського гурту «Вишиванка».