Стаття про це опублікована в журналі «Scientific Reports».

Дослідників давно мучило питання, чому у тварин навіть в межах одного виду може сильно відрізнятися тривалість життя. Було висловлено припущення, що відповідь на це питання може ховатися в тому, як клітини мозку, печінки, нирок та інших органів поводяться з жировими молекулами.

В ході досліджень з'ясувалося, що особливості в структурі жирових молекул, використовуваних в життєдіяльності клітин, дійсно були пов'язані з тривалістю життя ссавців. У довгоживучих тварин обмін речовин йде повільніше, а ось у тих, чия тривалість життя коротка, метаболізм швидкий.

Раніше вчені із Стокгольмського університету отримали речовину, що уповільнює старіння. У своїх дослідженнях біологи використовували мишей, в ДНК яких була внесена мутація, що підвищує швидкість накопичення мутацій в геномі мітохондрій. Це призводить до прискореного старіння і ранньої смерті.

Піддослідній групі тварин, чий вік сягнув ста днів, давали воду зі штучним антиоксидантом SkQ1, розробленим вченими. На відміну від другої групи, ці миші старіли набагато повільніше. Антиоксидант збільшував тривалість життя.

Також вважається, що зниження калорійності дієти на 30-40% може привести до збільшення тривалості життя. Це неодноразово знаходило підтвердження в численних експериментах на мишах і щурах. Однак після проведених досліджень вчені прийшли до висновку, що обмеження раціону з перших днів життя в цілому скорочує його тривалість, тоді як перехід на низькокалорійну дієту в дорослі і літні роки життя навпаки, її продовжує.