Нацрада з питань телебачення і радіомовлення почала перевірку львівського Телеканалу НТА. Минулого тижня у ЗМІ витребували записи ефірів для проведення аналізу, а напередодні з'явилася інформація про можливі санкції щодо каналу.

Так, політичний експерт Андрій Смолій на своїй сторінці у "Фейсбуці" повідомив, що влада готує новий наступ на проукраїнські ЗМІ.

"Телеканал "Прямий" може отримати ще одну перевірку від Нацради в найближчі дні, а далі ймовірне видушування мовника з телепростору. Аналогічна ситуація готується до Телеканалу НТА, львівського телеканалу, який також є одним з найпотужніших майданчиків на Західній Україні. Телеканал "Еспресо" аналогічно буде перевірятися Нацрадою. Проекти рішень виноситимуть вже на четвер", - повідомив Смолій.

За словами аналітика, таким чином влада збирається знищити ЗМІ, які сповідують україноцентризм і дають слово опозиції.

"Зрозуміло за чиїм наказом намагаються знищити українські ЗМІ, які дають слово опозиційним силам. Які сповідують україноцентризм. За думкою влади все українське потрібно видушити. Для цього бачимо наступ на мову, ЗМІ, мінкульт, центр Довженка та інші інституції", - додав Смолій.

Варто зауважити, що напередодні накласти санкції на Телеканал НТА закликав скандальний проросійський відеоблогер Анатолій Шарій. Він звернувся до Нацради з питань телебачення та радіомовлення з вимогою позбавити НТА ліцензії. У черговому випуску свого блогу українофоб показав нарізки з ефірів телеканалу, в яких журналісти та гості ефіру, зокрема доктор філологічних наук Ірина Фаріон, засуджували проросійські настрої в Україні й критикували центральну владу за їхню підтримку.