Падіння рейтингу президента Володимира Зеленського є прогнозованим, адже він переміг на виборах завдяки нереалістичним обіцянкам, які в результаті і не втілилися у життя.

Про це у прямому ефірі ток-шоу “Говорить Великий Львів” заявив екснардеп, очільник фракції ВО “Свобода” у Львівській міській раді Маркіян Лопачак.

“Ситуація закономірна. Рік тому було інше бачення, були інші очікування. Дуже багато політиків і політичних партій ішли на вибори та щось обіцяли. Свого часу у мене запитали: чому у “Свободи” провис рейтинг, чому було багато і раптом стало мало? Пояснення, насправді, просте. Коли “Свобода” іде на вибори – вона завжди говорить те, що є. Не те, що люди хочуть почути, а правду. От від Зеленського освітяни почули, що зарплата буде 4000 доларів – і повірили. Раніше почули, що війна закінчиться за два тижні – і теж повірили. Просто часто люди, які хочуть прийти до влади, обіцяють несусвітні речі. А люди, доведені до зневіри, намагаються повірити в чудо, яке насправді не станеться. Люди подивилися фільм Зеленського, як він там їздив на ровері і всіх саджав, і повірили, що, можливо, таке й в Україні станеться. А це все була мильна бульбашка. Жодних позитивних зрушень не сталося”, – зазначив депутат.

Прямий ефір ток-шоу дивіться тут: