Сьогодні в Дрогобичі довірена особа кандидата на пост Президента України Віктора Ющенка Богдан Буца на прес-конференції розповів про те як проводиться виборча кампанія в його окрузі
У вступному слові Богдан Буца коротко охарактеризував своє бачення процесів, які відбуваються зараз в Україні та окреслив завдання, які стоять перед ними як довіреною особою Віктора Ющенка у цьому окрузі.
Це в першу чергу робота з Територіальною виборчою комісією та дільничними виборчими комісіями, це організаційна допомога місцевим штабам в організації різного роду заходів та акцій, а також участь у підготовці турів Віктора Ющенка та народних депутатів від „Нашої України” по Дрогобицькому виборчому окрузі. Богдан Буца зазначив, що приїзд Віктора Ющенка на Львівщину попередньо заплановано на жовтень, але вказати точну дату, за його словами, сьогодні важко, оскільки вона ще узгоджується.
Він також додав, що його функція є презентувати програму Віктора Ющенка в Дрогобицькому виборчому окрузі та відстоювати його інтереси у ТВК та ДВК.
У прес-конференції також взяли участь голова Львівської обласної організації Спілки журналістів України та головний редактор газети „Високий замок” Степан Курпіль, керівники місцевих штабів Віктора Ющенка у Дрогобичі, Трускавці та Бориславі Михайло Кравець, Пілько Ігор та Папка Люба.