– Довірена особа Ющенка у Яворівському районі, депутат Львівської облради від Яворівщини Василь Пазиняк вважає, що Ростислав Новоженець на посаді голови Яворівської РДА не спроможний вирішити проблеми регіону.
„Я дуже скептично ставлюся до призначення Новоженця на посаду голови РДА, адже Яворівський район найскладніший: це і проблеми ДП „Сірка”, військового полігону, СЕЗ, митниці і багато іншого. Але я не впевнений, що все це буде під силу Новоженцю, який будучи директором одного із львівських заводів зарекомендував себе з не найкращої сторони”, ― сказав Василь Пазиняк.
Василь Пазиняк зазначив, що до нього протягом останніх днів надходять десятки дзвінків від мешканців районі, які обурюються цим призначенням.
Василь Пазиняк вважає, що в даному випадку спрацював квотний принцип, а не підхід до кандидатури за професійними якостями.
„Партії репрезентують від сили 5% населення. Виникає запитання: невже серед 95% непартійних немає порядних і відданих людей. Люди просто так не сприймуть це призначення, не дивлячись на те, що всі розуміють, що голова Львівської ОДА має на це право, адже йому в кінцевому результати відповідати за те, що діється у районі”.
Василь Пазиняк також заявив, що вважає нескромними заяви Новоженця про те, що саме УРП „Собор” забезпечила перемогу Віктора Ющенка на виборах президента у Яворівському районі.
„Такі заяви не мають під собою ніякого грунту. Ні УРП „Собор”, ні довірена особа не могли б зробити цього, якщо б не прості люди, які довіряють Ющенкові і голосуючи в його підтримку реально голосували також проти політики приниження, яку проводили на Яворівщині соціал-демократи”, ― зазначив він.