Довірені особи кандидата в президенти України Олександра Мороза у 117-120 в.о. звернулися до керівництва державою та Львівщини, а також керівників силових структур та прокуратури зі скаргою на бездіяльність правоохоронних органів Львівщини, які не реагують на факти правопорушення закону про вибори Президента України. Про це „Контекст-медіа” повідомив керівник Львівського обласного виборчого штабу Олександра Мороза Євген Таліпов.
„Органи УМВСУ та прокуратури у Львівській області не реагують на звернення виборчих штабів та довірених осіб Олександра Мороза та Віктора Ющенка, які неодноразово звертали увагу правоохоронних органів на порушення закону про вибори та необхідність притягнення до відповідальності осіб, винних у скоєні цих правопорушень. Вимагаємо вдалися до рішучих дій з розслідування цих провокацій, знаходження винних та притягненні їх до відповідальності згідно з чинним законодавством”, ― йдеться у скарзі.
2 вересня у Львові невідомі вчинили акт політичного хуліганства, заклеївши на листівках обличчя Олександра Мороза листівками із зображенням Івана Франка, тризубу і словами письменника:„Коли я ознайомився з партіями марксистів, соціалістів, лібералів та демократів то за спиною кожної з них я побачив хитрий писок жида”. На листівках немає ніяких вихідних даних.
29 липня у Львові троє невідомих напали і побили довірену особу кандидата у президенти Олександра Мороза по 118 виборчому округу Григорія Созіна.