ДПА у Львівській області спростовує свою причетність до підпалу виборчих скриньок, які мали місце 21 листопада на виборчих дільницях Львова та області. Про це йдеться у заяві, розповсюдженій прес-службою ДПА у Львівській області.
Спроба звинуватити у підпалі скриньок для голосування податкову є „недолугою фальсифікацією”, яку можна розцінювати „як продовження провокацій проти податкової служби Львівщини, яку почали у п’ятницю народні депутати від опозиційного блоку”, ― зазначено у заяві.
Прес-служба ДПА у Львівській області наголошує те, що „в орбіту протистояння потрапили державні органи виконавчої влади, можна трактувати як спробу не тільки дестабілізувати напередодні виборів процес надходження коштів до бюджету, але і спробу скомпрометувати одного з кандидатів у президенти, соціальна політика якого цілком залежить від діяльності фіскальних органів”.
Як повідомляло агентство 21 листопада на Львівщині було зафіксовано 8 спроб підпалу виборчих скриньок. У деяких ЗМІ з цього приводу з’явилася інформація до причетність до цього нібито працівника податкової.
Напередодні другого туру виборів Львівський обласний виборчий штаб Віктора Ющенка заявив про причетність керівництва обласної податкової до тиску на працівників, а також в тому. що у друкарні ДПА у Львівській області були надруковані фальшиві відкріпні талони.
21 листопада в Україні відбувся другий тур президентських виборів.