sЗа його словами, останній такий випадок – звільнення з посади заступника директора Старокропивницької загальноосвітньої школи Святослава Бобешка, який є депутатом райради фракції БЮТ та зареєстрований кандидатом у депутати від партії Юлії Тимошенко.

«23 вересня 2010 року на сесії Дрогобицької районної ради декілька депутатів, зокрема і я, проголосували за внесення до порядку денного питання про недовіру голові РДА М.Сендаку. Моє голосування стало для мене вироком, - пояснює С.Бобешко. - 8 жовтня раптово почалася «планова» перевірка школи, зрозуміло чому. Моя особа була не на останньому місці. Продумали наперед про моє неперебування на посаді заступника директора. Довідки про підсумок перевірки Старокропивницької школи ще не було, а наказ про моє звільнення вже був готовий!»

Святослав Бобешко переконаний, що звільнення з роботи стало результатом його принципової позиції і приналежності до партії «Батьківщина». «А ще й до того я депутат Дрогобицької районної ради, входжу до опозиційної фракції «Батьківщина» Блоку Юлії Тимошенко, яка не подобається сьогоднішній владі. Виникає риторичне запитання: чи є в нас обіцяна і гарантована владою свобода партійного вибору?!», - каже Святослав Бобешко.

За словами Миколи Андріїва, такі випадки – непоодинокі. Найчастіше на тиск скаржаться освітяни, лікарі, державні службовців. «Усі вони отримують однакові ультиматуми – або відкликаєш свою кандидатуру з виборів, або пишеш заяву на звільнення», - заявив керівник Дрогобицького районного штабу ВО «Батьківщина».