Про це інформує Наталія Постойко, помічник начальника Дрогобицького МВ.

«Жінка нанесла речовину білого кольору на первинний текст і змінила обліковий номер щодо виконання рішення Дрогобицького міськрайонного суду про накладення арешту на транспортні засоби. Злочинні дії працівниця державної установи вчинила навмисно, з метою приховування не своєчасної передачі спеціалістом виконання ухвали Дрогобицького міськрайонного суду», – йдеться в інформації.

Досудове розслідування встановило, що ухвала Дрогобицького міськрайонного суду надійшла у Дрогобицьке міськрайонне управління юстиції Львівської області на початку червня. Однак, зазначена ухвала передана державному виконавцеві лише через 15 діб, внаслідок чого арешт на майно вчасно накладено не було.

Згідно з п. 3.6 вищевказаного «Порядку роботи з документами в органах державної виконавчої служби» державний виконавець після одержання документів про відкриття виконавчого провадження у встановлений Законом України «Про виконавче провадження» термін, відповідно до запису в журналі обліку виконавчих проваджень переданих державному виконавцеві, приймає рішення щодо відкриття виконавчого провадження чи відмови у його відкритті.   

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.358 (підроблення печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) КК України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу до ста неоподаткованих мінімумів доходів громадян або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до двох років.