Про це повідомив голова постійної депутатської комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності ЛОР Ярослав Качмарик під час президії ради сьогодні, передає кореспондент Вголосу.

Ярослав Качмарик зазначив, що фінансування виборчого процесу розпочнеться 26 лютого.

Також голова комісії сказав, що у Львівській облраді знайшли джерело фінансування проміжних виборів.

«Сьогодні ми маємо єдиний ресурс, який можна використати фінансування довиборів. Йдеться про переважання коштів спеціального фонду на початок 2013 року з кредиторською заборгованістю. Це переважання складає близько 10 млн. грн. і тому, зважаючи на кошторис проміжних виборів у сумі 7 млн. 86 тис. грн., вони можуть бути профінансовані за рахунок цих коштів», – розповів Ярослав Качмарик.

Він наголосив, що Львівська обласна рада ставить перед собою завдання, аби кошти, які використають із місцевого бюджету були повернені у область у вигляді субвенцій з держбюджету.

«Завдяки депутатам Верховної ради від Львівщини зареєстровано проект змін до Закону «Про вибори», зокрема до Ст. 460. Я переконаний, що за цей проект проголосують багато депутатів ВРУ і це в значній мірі допоможе вирішити всі проблеми місцевих бюджетів у частині фінансування проміжних виборів. Думаю, що ці кошти, які ми витратимо на довибори будуть повернуті нам у вигляді цільової субвенції», – сказав Ярослав Качмарик.

Він пояснив, що проміжні вибори до Львівської облради не могли фінансувати швидше, бо не було ресурсу. Джерело фінансування з’явиться 15 лютого.

Як писав Вголос, через відсутність фінансування ТВК у Львівській області визнала проміжні вибори до Львівської обласної ради такими, що не відбулися.