Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив місцевий житель Володимир Паньків.

Викладені фото та відео були зроблені вчора, 8 серпня.

«Сумно, навіть дуже. Боялись Грибович 2, а вони уже в нас. Те про що попереджували активісти сталось. Із тіла смітника почав витікати інфільтрат, який був зафіксований ще в суботу 4 серпня і у середу 8 серпня. Потік інфільтрату не припинявся. На території ПАФ «Дністер» утворилось озеро на піску. На відео ви зможете почути, як дзюркоче джерело з інфільтратом. Від активістів відбулись телефонні дзвінки на гарячі лінії та на аварійні служби», – йдеться у дописі.

Зазначимо, що представники Львівської ОДА неодноразово висловлювало свої позитивні відгуки щодо того, як упорядковують миколаївське сміттєзвалище.

12 червня місцеві жителі Миколаєва, протестуючи проти перетворення міста на другі «Грибовичі», перекрили трасу Київ-Чоп поблизу села Липівка Миколаївського району.

11 травня під час прес-конференції на миколаївському сміттєзвалищі, засновник сміттєвої фірми «Грінера», яка обслуговує сміттєзвалище,  Богдан Михалусь відмовився пити воду із криниць місцевих жителів. Рівень нітратів цієї води у 5-7 разів більший за норму.

Активісти зазначають, що сміття висипають просто у піщаний кар’єр.

17 січня 2018 р. на Миколаївському сміттєзвалищі компанія «Грінера Україна» відвантажила понад 300 тонн сміття, попри 120 тонн, які дозволен угодою (рішенням сесії Миколаївської міської ради дозволено 60 тонн).