За останню добу до поліції надійшло більше 60 повідомлень про порушення виборчого процесу, було відкрито три кримінальні справи.

Про це повідомляє прес-служба Національної поліції.

Як зазначається, у суботу, 21 листопада в територіальні органи Національної поліції надійшла 61 заява та повідомлення, пов'язані з порушеннями виборчого процесу. Найбільше порушень виявлено в Дніпропетровській (27), Миколаївській (9), Львівській (7), Донецькій і Запорізькій (по 5) областях,

Також було виявлено чотири правопорушення у Черкаській області, по два в Закарпатській і Полтавській областях та один факт порушення виборчого процесу встановлено в Рівненській області.

Повідомлення щодо порушень стосувалися:

  • незаконної агітації - 42,
  • підкупу виборців - 14,
  • порушення ведення реєстру виборців - 4,
  • шахрайства - 1.

Правоохоронцями було складено два адміністративних протоколи за ст. 212-10 (Порушення обмежень щодо ведення передвиборної агітації) КоАП в Дніпропетровській і Львівській областях.  В ЄРДР внесено відомості про три кримінальні провадження по ч. 2 ст. 160 (Підкуп виборця) Кримінального кодексу в Донецькій, Запорізькій областях та місті Черкаси.

Загалом, з початку виборів в поліцію надійшло 16 728 заяв та повідомлень про порушення виборчого процесу. Відкрито 1161 кримінальну справу і складено 2433 адмінпротоколи.

Більше новин читайте за посиланням: