На виготовлення виборчих бюлетенів для голосування за кандидатів на посаду Президента України Центральна виборча комісія має намір витратити  166,36 млн грн. Про це повідомляє «Кореспондент» із посиланням на систему ProZorro.

Видання нагадує, що Центральна виборча комісія 22 лютого опублікувала повідомлення про намір укласти договір із державним підприємством Поліграфічний комбінат Україна з виготовлення цінних паперів на виготовлення виборчих бюлетенів для голосування за кандидатів на посаду Президента загальною вартістю 166,36 млн грн.

ЦВК обрала підрядника шляхом перемовної процедури, пославшись на закон про вибори Президента України, який передбачає, що виборчі бюлетені є документами суворої звітності та містять ступені захисту.

Єдине підприємство, яке має матеріально-технічну базу та виробничі потужності, необхідні для виготовлення таким виборчих бюлетенів — Поліграфічний комбінат Україна із виготовлення цінних паперів.

На друк бюлетенів для голосування на президентських виборах відводиться 16 календарних днів.

Як повідомляв “Вголос”, голова СБУ Василь Грицак заявив, що правоохоронні та правові органи України готові спільно протидіяти можливим кібератакам на сервер ЦВК і реєстр виборців.