У Мережу потрапило відео, як Президент України Петро Порошенко вітає Ігоря Суркіса з Днем народження.

Про це у соцмережах повідомив волонтер Юрій Касьянов.

На відео чути, як Порошенко каже, що йому "надзвичайно приємно бути серед добрих і давніх друзів, бо можна на пальцях однієї руки порахувати тих, хто здатен зібрати таке чесне товариство".

Він зазначає, що на заході присутні президенти, прем'єр-міністри, половина уряду та добрі друзі.

"Кожен почуває себе тут дуже комфортно, бо наш сьогоднішній ювіляр — це людина важкої праці. Людина, яка вміє дружити. Слово дружба значить для нього дуже багато і кожен з нас мав можливість у цьому переконатися. Друге — ювіляр великий патріот. І коли життя ставило випробування, він завжди робив вибір на користь України", — сказав Президент України про Суркіса.

Користувачі соціальних мереж зауважили, що на заході були присутні екс-регіоналка Олена Бондаренко,  лідер "Народного фронту" Арсеній Яценюк, мер Києва Віталій Кличко, олігарх Рінат Ахметов та інші політики, які вважаються конкурентами Президента.

Варто зазначити, що та ж Бондаренко в ефірі російського пропагандистського каналу "Росія-24" на початку грудня 2017-го назвала Революцію гідності "гнилим майданом" та "причиною всіх проблем України".

Як повідомляють ЗМІ, Ігор Суркіс був членом партії СДПУ, з якою пов'язана діяльність кума Путіна Віктора Медведчука і колишнього "регіонала" Нестора Шуфрича.


Нагадаємо Петро Порошенко під час візиту в Білу Церкву російською мовою у грубій формі роздавав вказівки своїм підлеглим, наголошуючи, що він повинен йти посеред військових, а не цивільних.

Раніше у Черкасах Порошенко вилаяв чоловіка, котрий запитав його про боротьбу з корупцією.