Спільно з працівниками Головного управління Держпродспоживслужби області 9 березня рятувальники Управління ДСНС України у Чернівецькій області, провели дезінфекційні заходи з метою недопущення розповсюдження інфекційних захворювань.

Про це інформує управління ДСНС України у Чернівецькій області.

Зокрема овідомляється, що дезінфекційні заходи проводились на території залізничного вокзалу в м. Чернівці, автостанцій в Сокирянському, Кіцманському, Глибоцькому, Хотинському, Заставнівському, Вижницькому, Герцаївському районах, а також залізничної станції в Новоселицькому районі.

"До дезінфекції залучалися відділення радіаційного та хімічного захисту аварійно-рятувального загону спеціального призначення та районні пожежно-рятувальні підрозділи управління", - зазначають у відомстві.

Ці заходи проводяться відповідно до протокольного рішення обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Раніше стало відомо, що уряд Італії поширює суворі заходи карантину проти коронавірусу, які включають заборону публічних зібрань, на всю територію країни.