Про це свідчить постанова Вищого господарського суду від 7 жовтня, повідомляє портал «Наші гроші».

АМКУ визнав, що ТОВ «Енергія-Новий Розділ» з 2012 року займає монопольне становище на ринку послуг з постачання теплової енергії у Новому Роздолі. Зловживання фірми своїм становищем полягає у тому, що вона нарахувала плату за спожиту енергію власникам квартир, обладнаних лічильниками теплової енергії, не за показниками цих лічильників, а згідно з загально-будинковими приладами обліку.

ТОВ «Енергія-Новий Розділ» має сплатити штраф у розмірі 68 тис грн., а також здійснити перерахунок для власників квартир, обладнаних лічильниками.

ТОВ «Енергія-Новий Розділ» надає послуги з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення.

Засновниками ТОВ «Енергія-Новий Розділ» є міське державне комунальне підприємство «Розділтеплокомуненерго» (9,95%) і ТОВ «Агропромислове підприємство «Львівське» (90,05%), засновниками якого є Богдан та Ярослав Дубневичі.

Ярослав Дубневич у 2012 році був обраний народним депутатом від «УДАРу». Цього року обидва брати балотуються до Верховної Ради від «Блоку Петра Порошенка» по округах № 118 і 120 (Львівська обл.).