Про це повідомляє Громадське.

Зокрема, єпископ Троїцький Панкратій, який очолює синодальну комісію з канонізації, розповів про те, як «сам був свідком мироточення ікони Ніколая II».

За словами Панкратія, «щось незрозуміле» відбулося з ним в кінці 90-х років, коли він віз паперову Ніколая II, яка була «наглухо зачинена в заскленому дерев'яному кіоті», на Валаам.

При цьому «мироточення» бюста Ніколая II Панкратій поки не став визнавати: він запропонував ретельно перевірити це явище, а поки «не брати і не відкидати».

Заступився єпископ і за саму Поклонску — «молоду,  не досвідчену ще в політиці жінку-депутата», попутно заявивши, що «мережевих пустобрехів», що критикують її слова, виправить лише могила.

Додамо, що, за свідченням журналістів «Нової газети», які прибули до Криму на місце «мироточення», ніяких свідчень подібного явища їм помітити на бюсті не вдалося.

Нагадаємо, що так звана екс-прокурорка анексованого Криму Наталія Поклонська заявила, що поблизу сімферопольської прокуратури почав мироточити бюст імператора Ніколая ІІ, за яким доглядають її співробітники.

«Вголос»