Використання в месенджерах стікерів із зображенням патріарха Московського і всієї Русі Кирила говорить про поганий смак власників смартфонів і може бути «руйнівним для суспільства». Таку думку висловив голова Синодального відділу із взаємин Церкви з суспільством і ЗМІ, професор МДІМВ Володимир Легойда, повідомляє ТАСС.

«Є, звичайно, цілком нешкідливі зображення, а є зі спробою глузування. Це несмак, поганий тон. Я взагалі люблю і ціную хороший і якісний гумор, але глибоко переконаний, що є те, над чим не сміються», - сказав Легойда.

Також він зазначив, що в соціальних мережах люди часто зачіпають почуття один одного, людську гідність і не дотримуються елементарних норм поведінки в суспільстві. «Є серед таких людей і популярні в молодіжному середовищі персонажі, такі творці «модного дизайну». Все це, звичайно, дуже сумно, тому що, по-перше, нерідко просто позбавлене таланту, по-друге, руйнівне для суспільства», - сказав Легойда.

У той же час він не зміг відповісти, чи буде церква вимагати заборони на використання стікерів з патріархом в месенджерах.

-