У Росії спіймали 38-річного Радика Тагірова, який жорстоко вбивав пенсіонерок. Злочинця неофіційно називають "поволзьким маніяком". До цього часу його розшукували вже 9 років.

Про це пише видання KazanFirst.

Шукали з 2011 року

Чоловіка підозрюють у низці вбивств жінок похилого віку, здійснених у 2011-2012 роках. Досі маніяка розшукували впродовж кількох років.

Затримали неадеквата у вівторок, 1 грудня, вранці. Він зізнався у вбивствах і розкаявся. Інформація, яка допомогла спіймати злочинця, начебто надійшла із федерального центру.

Тим часом "Телеграм"-канал "Говорит Москва" інформує, що Слідчий комітет РФ підтвердив затримання маніяка. Для цього криміналістам довелося зробити понад 10 тисяч порівняльних ДНК-тестів. Як наслідок, з'ясувалося, що за всіма злочинами стоїть одна людина.

Хто такий "поволзький маніяк"

Чоловіка звинувачують у серії вбивств пенсіонерок. Втім, точна кількість жертв не відома. Правоохоронці припускають, що він міг позбавити життя від 19 до 32 жінок, які мешкали на території Татарстану, Удмуртії, Марій Ел, Пермського краю, Самарської області, Свердловської області, Пермського краю та інших регіонів.

Відомо, що всі жертви були похилого віку — від 75 до 90 років.

Щоби вдертися до їхнього помешкання, злочинець називався працівником соцслужби чи членом товариства власників житла. Втершись у довіру, він душив жінко мотузкою, поясом від халату чи іншими засобами.

Читайте також: