Державна організація «Автобаза Державного управління справами» 20 вересня за результатами тендеру замовила ТОВ «Фірма «Алмаз Мотор, ЛТД» легковий автомобіль за 2,05 млн грн. Про це повідомляють Наші гроші з посиланням на систему «Прозорро».

Фірма поставить Toyota Land Cruiser 200 4.461L WAGON A/T. Автомобіль матиме дизельний двигун з турбонадувам та інтеркулером, круїз-контроль, передні та задні датчики паркування, камеру заднього виду, підігрів сидінь, клімат-контроль, аудіо систему (радіо, CD/DVD/SD/MP3/WMA) з кольоровим багатофункціональним сенсорним дисплеєм, подушки безпеки.

В автосалонах Toyota Land Cruiser 200 у комплектації, подібній тій, яку придбала ДУС, продають за 2,19 млн грн.

На торгах конкурентами «Алмаз Мотор, ЛТД» були ТЗОВ «Сервісний центр «Діамант» Павла Волкова та ТОВ «Авто-плаза» Олексія Панасюка та депутата Херсонської міськради від «Укропу» Валерія Боржкова. Їх пропозиції були вищими від переможця – 2,053 млн грн та 1,12 млн грн відповідно. Очікувана вартість склала 2,25 млн грн.

Дніпропетровське ТОВ «Фірма «Алмаз Мотор, ЛТД» з групи компаній «Алмаз» належить Олексію Шоху та Олександру Корнієнку, який також є директором фірми.

У вересні цього року «Автобаза Державного управління справами» вже придбала один Toyota Land Cruiser 200 за 1,91 млн грн, а також 15 автомобілів Toyota Camry на загальну суму 11,08 млн грн (по 739 тис грн.) та Mersedes-Benz V-class Avantgarde за 2,35 млн грн.