Рауш і Нойштедтер відвідали нічний клуб після товариського матчу зі збірною Бразилії, в якому російська команда поступилась – 0:3.

«Відповідно до стандартної практики роботи національної збірної Росії при підготовці до спарених матчів, тренерський штаб команди після гри з Бразилією дав можливість футболістам провести певний час з рідними і близькими, – йдеться в заяві РФС. – Що стосується ситуації з Константіном Раушем і Романом Нойштедтером, то ми розуміємо, що подібна поведінка позначається на іміджі збірної, дає привід для непотрібних розмов і обговорень. Відповідно до внутрішнього розпорядку прийнято рішення оштрафувати гравців».

«Після гри з Бразилією з друзями, які були присутні на грі, ми повечеряли в одному з московських ресторанів. І тим самим порушили графік, відповідно до якого після півночі вже не повинні були бути в громадському місці. Ми не праві, приносимо свої вибачення і згодні з покаранням у вигляді штрафу. Надалі будемо робити все можливе, щоб не повторити подібних помилок і залишатися в числі кандидатів у національну команду», – цитує футболістів прес-служба РФС.

Нойштедтер залишився в запасі в грі з командою Бразилії, Рауш не був включений в заявку на матч. Зустріч відбулася в п'ятницю на стадіоні «Лужники» в Москві.

«Вголос»