Два порушення з боку „Нашої України” з початку передвиборчої кампанії зафіксували у громадському штабі Віктора Януковича виборчого округу №128 у Львівській області.
Про це повідомив сьогодні під час прес-конференції у м. Стрий голова громадської приймальні Віктора Януковича виборчого округу №128 у Львівській області Микола Ющик.
За словами Миколи Ющика, порушення полягають у тому, що „ депутат Cтрийської міської ради п. Софіяник, член фракції „Наша Україна” зірвав виробничу нараду у кінотеатрі ім. Б. Хмельницького через те, що там розповсюджувалась література нашого кандидата. Також була постанова міськвиконкому не виставляти на День незалежності агітаційних палаток на площі Незалежності. Штаб „Нашої України” проігнорував цю постанову. Це є один з елементів протистояння владі”. За словами довіреної особи кандидата у Президенти України Віктора Януковича Дмитра Мельника, „у Жидачеві також була виставлена палатка”.
Микола Ющик повідомив також, що „планується перенесення місця знаходження ТВК у Стрийську міську раду. Там немає належних умов для зберігання бюлетенів, тобто архівної кімнати”.
Керівник прес-служби обласного виборчого штабу Віктора Януковича у Львівській області Юрій Кріль звернув увагу на те, що постійно розповсюджуються листівки „з брудними анекдотами про нашого кандидата”. За словами Юрія Кріля, це є приклад „махрової пропаганди”.
Сьогодні у м. Стрий відбулась перша виїзна прес-конференція Львівського обласного громадського виборчого штабу кандидата у Президенти України Віктора Януковича.