За формування порядку денного в цілому проголосували 59 депутатів під час сьогоднішнього пленарного засідання сесії Львівської міськради, інформує кореспондент Вголосу.

Пропонований порядок денний сесії включав 22 питання.

Окрім них, в порядок денний 9-ї сесії включили ще 4 питання, 2 з яких уже розглядалися в сесійній залі і неодноразово викликали суперечки.

Мова йде про затвердження структури виконавчих органів ради і затвердження персонального складу виконавчого комітету. Обидва питання в порядок денний включили за пропозицією голови комісії депутатської діяльності і законності, депутата від фракції ВО «Свобода» Любомира Мельничука.

Крім того, депутат від фракції «Україна Соборна» Юрій Кужелюк запропонував розглянути питання про затвердження бюджету Львова на 2013 рік, позаяк 9-та сесії буде останньою у цьому році.

Ще одну пропозицію до порядку денного внесла депутат від фракції «Україна Соборна» Віра Лясковська. Вона запропонувала на сесії заслухати інспекцію Держархбудконтролю щодо виконання закону і державних будівельних норм, які ця інспекція, за словами Віри Лясковської, регулярно порушує.