Сьогодні прихильники Віктора Ющенка двері в податковій не вибивали, ― заявив „Вголосу” народний депутат України Ярослав Кендзьор.
„Це була або навмисна якась така провокаційна інформація-дезінформація. Люди стояли чемно. Ніхто не провокував ніяких таких дій активних, силових”, ― розповів він.
Ярослав Кедзьор повідомив, що відбулася розмова з першим заступником голови ДПА у Львівській області Юрієм Лепецьким, на якій также був присутній голова обласної ради Михайло Сендак та в.о. голови ДПА у Львівській області Василь Рябошапко.
Ярослав Кендзьор заявив. що в нього склалося відчуття повного паралічу в роботі ДПА у Львівській області. „Вони створюють вигляд ніби нічого не відбувається. Знаю абсолютно точно, тому що десятками телефонують мені працівники податкової, висловлюють солідарність, висловлюють свої обурення діями свого керівництва. Я думаю, що вже в понеділок оце осмислення і усвідомлення ситуації підштовхне працівників обласної податкової до відвертого спротиву, відкритого прояву власної позиції, бо так наскільки мене інформували працівники різних податкових районних і самої обласної, це вже визріває. І всі ці події, які відбуваються у Львові і ці всі пікети постійно діючі під обласною податковою, вони все більше і більше підживлюють і надають сміливості і рішучості працівникам податкової. Я думаю, що за оці дні вони дозріють до такого відвертого публічного виступу проти свого керівництва, тобто Хом’яка, Сторчила та Лепецького”. ― сказав Ярослав Кендзьор.
Як повідомляло агентство з посиланням на першого заступника ДПА у Львівській області Станіслава Коваленка, сьогодні близько 200 прихильників Віктора Ющенка зламали двері у приміщенні їдальні ДПА у Львівській області у Львові. Факт зламу дверей зафіксований працівниками Сихівського райвідділу міліції, про що складений відповідний протокол. Представники міліції також опитали свідків ― працівників їдальні, ― розповів Станіслав Коваленко.
24 листопада Львівська обласна рада перебрала на себе функції виконавчої влади в області. Депутати Львівської облради також відсторонили від виконання обов’язків голову ДПА у Львівській області Мирослава Хом’яка, його першого заступника Станіслава Коваленка. Львівська балада призначила виконуючим обов’язки голови ДПА у Львівській області Василя Рябошака.