Вибух прогримів близько 08.00 за місцевим часом (09.00 за київським) у суботу в той момент, коли учні йшли на заняття.

За уточненими даними, постраждали вісім людей, повідомляє агентство Франс Пресс. Всі постраждалі отримали опіки різного ступеня тяжкості, повідомляють місцеві ЗМІ з посиланням на медичні джерела.

Дві поранені студентки були доставлені в лікарню у вкрай важкому стані. Пізніше одна з них, 16-річна дівчина, померла від отриманих травм. Друга дівчина деякий час перебувала в реанімації, проте лікарі не змогли її врятувати.

Співробітники правоохоронних органів з'ясували, що вибуховий пристрій - два з'єднаних між собою газові балони. Його залишили біля стіни перед головним входом в ліцей.

Згідно з поширеними місцевим телебаченням кадрам, будівля ліцею від вибуху постраждала не сильно, на місці вибуху воронка не утворилася.

Постраждалий навчальний заклад названо на честь дружини відомого італійського слідчого Джованні Фальконе, який боровся з сицилійської мафією, який загинув з дружиною і трьома охоронцями в результаті теракту 23 травня 1992.

Спочатку повідомлялось, що спеціалізацією ліцею є туризм, однак, згідно з уточненою інформацією, в цьому навчальному закладі переважно навчаються дівчата за спеціальністю "мода і соціальні послуги".

Джерело: РИА Новости