У центрі міста буде залучено близько 95 двірників. Крім того, фан-зону прибиратиме близько 20 робітників фірми «АВЕ Львів».

З метою забезпечення належного санітарного стану в центральній частині міста  під час проведення єврочемпіонату Галицькою РА визначено графік роботи двірників і робітників санітарної очистки.

Зокрема, у пішохідній зоні «Вихідного дня» з 28 травня до 5 липня 1-ше прибирання здійснюватиметься з 05.00 год. до 13.00 год., 2 – ге прибирання – з 14.00 год. до 21.00 год. 

Пішохідна зона під час проведення матчів 9, 13, 17 червня прибиратиметься у три зміни: 1 - ше прибирання – з 5.00 год. до 13.00 год., 2 - ге прибирання – з 13.00 год. до 21.00 год., 3-тє – нічне прибирання – з 21.00 год. до 5.00 год. Також з 28 травня до 5 липня вводиться  2-разовий забір сміття з урн: 1-й забір – до 7.00 год. ранку, 2- й забір – до 16.00 год. дня. 

Крім ручного  підмітання, щоденно, 2 рази на добу, буде здійснюватися механізоване прибирання вулиць порохотягом і при необхідності поливка їх водою.

«Під час проведення матчів 9, 13 і 17 червня буде трьохзмінне прибирання, зокрема у день проведення і після проведення матчів. Двірники будуть прибирати цілодобово, в тому числі і вночі.

Щоденно буде працювати порохотяг і водовозка, тобто будемо старатися, аби територія була якісно прибрана як в дні матчів, так і після матчів та впродовж червня», – зазначила голова Галицької РА Ірина Маруняк.

Окрім того, ТзОВ «АВЕ Львів» надаватиме послуги з ручного та механізованого прибирання фан-зони. Також буде встановлено 16 туалетів контейнерного типу для забезпечення санітарних потреб персоналу та відвідувачів фан-зони. Всередині фан-зони буде встановлено 90 контейнерів для ТПВ, 40 контейнерів для пластику, 4 – для паперу. Для зручності вивезення сміття використовуватимуться також 120-літрові смітники із мішками. 

«Ручне прибирання здійснюватиме персонал фірми у години відкриття фан-зони, а після її закриття на територію запускатимуться машини-порохотяги, які з легкістю та швидкістю доведуть до чистоти забруднені ділянки підлоги», - зазначила помічник генерального директора ТзОВ «АВЕ Львів». 

За інформацією Галицької РА, для складування зібраного сміття за потреби передбачено встановити додаткові контейнери, зокрема на пл. Міцкевича, вул. Федорова, вул. Фурманській, пл. Ринок, а також 20-кубовий контейнер для пресування сміття на вул. Вірменській.