Сьогодні, 26 січня, Львівська обласна політрада ГП ПОРА розглянула персональне питання членів партії, депутатів Львівської обласної партії А. Рожнятовського і Д. Малярчука. Політрада обласної парторганізації постановила виключити їх із партії за порушення статутних норм ГП «Пора».

Із 26 членів політради на засіданні були присутні 24. За виключення з партії Д.Малярчука проголосувало 20 членів політради, за виключення А. Рожнятовського – 19.

«Своїм рішенням ми дали зрозуміти, що вплив на партію знаходиться і буде знаходитися у самій партії, а не в обласній адміністрації», - прокоментував рішення політради керівник фракції ГП «Пора» у Львівській міській раді Петро Адамик.

Нагадаємо, що головними претензіями до пп. Малярчука і Рожнятовського з боку однопартійців стало те, що Рожнятовський і Малярчук почали проводити власну політичну лінію, увійшовши в контрольовану керівником держадміністрації П. Олійником депутатську групу "Нова Галичина", а також виступили в ЗМІ проти  підтримки  «Порою» пікетування мешканцями прикордонної зони польського консульства у Львові з вимогою спростити процедуру видачі шенгенських віз, назвавши цю підтримку "провокацією".