Прокуратурою Донецької області погоджено заочне повідомлення про підозру у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 260 (участь у не передбачених законом воєнізованих або збройних формуваннях) КК України, 43-річному та 30-річному громадянам Італії, які брали участь у бойових діях на стороні терористичної організації «ДНР».

Про це повідомляє прессекретарка генпрокурора Юрія Луценка Лариса Сарган у Facebook.

У ході досудового розслідування встановлено, що у 2014 році чоловіки прибули до міста Ясинувата Донецької області для добровільної служби на терористів у складі одного з незаконних збройних формувань. До їх обов’язків входило озброєне чергування на блокпосту та виконання бойових задач, поставлених керівництвом.

Зараз триває досудове розслідування у кримінальному провадженні.

Прокуратура звернеться найближчим часом до суду за дозволом на затримання підозрюваних з метою їх приводу для участі у розгляді клопотання про застосування забіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Як писав “Вголос”, у терористичному угрупованні “ДНР” вважають, що скасування Україною економічної блокади окремих тимчасово окупованих районів Донецької та Луганської областей має супроводжуватися закріпленням вКонституції України “особливого статусу” цих територій.