Про це розповів на брифінгу в речник Інформаційного центру РНБО Анлдрій Лисенко, повідомляє «Українська правда».

«Так, у нас є інформація про те, що знайдені тіла двох пілотів. Однак зараз існує проблема з їхньою доставкою, оскільки вони знаходяться на території, яка досі контролюється терористами», – сказав Лисенко відповідаючи на запитання журналістів.

Як писав «Вголос», 14 липня у Луганській області бойовики збили український військово-транспортний літак Ан-26. Прес-служба АТО повідомила, що четверо з восьми членів екіпажу збитого Ан-26 врятовано, ще двоє перебувають у полоні бойовиків.

Голова Служби безпеки України Валентин Наливайченко заявив, що СБУ має неспростовні докази того, що літак Ан-26 був уражений російськими збройними силами.

Також, міністр оборони Валерій Гелетей у доповіді президенту Петру Порошенку повідомив, що через те, що літак ішов на висоті 6,5 км, його ураження переносною зенітними комплексами є неможливим, тобто, «літак був уражений іншою, потужнішою ракетною зброєю, яка була застосована, імовірно, з території Російської Федерації».

Згодом спікер Інформаційно-аналітичного центру РНБО Андрій Лисенко заявив, що «виходячи з даних, переданих українськими льотчиками, розглядаються дві версії: постріл був здійснений наземною ракетою з ракетного комплексу «Панцир» або самонавідною ракетою Х-24 класу «повітря-повітря», яка була випущена з літака, піднятого російського аеропорту Міллерово.