Про це повідомляє управління зв’язків з громадськістю Збройних сил України.

23 травня 2016 року слідчий військової прокуратури Маріупольського гарнізону вніс до Єдиного реєстру досудових розслідувань кримінальне правопорушення, передбачене ч. 3 ст. 368 КК України «Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою», щодо військовослужбовців військової служби за контрактом військової комендатури м. Волноваха, капітана М. та старшини Б., які вимагали та отримали хабар у розмірі 6000 гривень.

Для встановлення причин та умов, що сприяли скоєнню кримінального правопорушення військовослужбовцями, відповідно до наказу командира військової частини проведено службове розслідування, за результатами якого порушено питання щодо позбавлення їх військових звань, відповідно до ст. 60, 68 Дисциплінарного статуту ЗС України.

Начальник Генерального штабу – головнокомандувач Збройних сил України Віктор Муженко прийняв рішення позбавити зазначених військовослужбовців військових звань. На своїй сторінці у «Facebook» він написав, що найближчі 60 діб хабарники проведуть за ґратами, їхню подальшу долю визначить суд.