Подробиці страшної трагедії розповіли на сторінці «С14 Чернігів» у Facebook.

«Вчора місцеві жителі повідомили, що підозрюваного у смерті виродка бачили в селі Мильники Ніжинського району, вдома у матері вбитого немовляти, в незмінній компанії бухарів і асоціальних елементів. Активісти С14_Чернігів виїхали на місце, щоб покарати мерзоту. На щастя, інформація не підтвердилася. Вдалося з'ясувати, що вчора Ніжинський міськрайонний суд видав санкцію на арешт садиста Назара Красулі і його етапували до Чернігівського СІЗО», – сказано в повідомленні. Маленьку дівчинку ховали всім селом.

«Місцеві розповідають, що у дитини порваний рот, розірвані і обпалені статеві органи, численні переломи і гематоми. Її катували і ґвалтували. Зате ніжинський судмедексперт видав довідку про те, що у дитини черепно-мозкова травма, схиляючи слідство до того, що в співмешканця матері дитини є неповнолітній син, який нібито випадково або не зовсім забив до смерті свою зведену сестру», – розповіли активісти.

Також повідомляється, що у загиблої дівчинки є старша 5-річна сестра.

«Зараз вона знаходиться в лікарні, на дитині немає живого місця. Люди розповідають, що її також ґвалтували і били!!! Дівчинка боїться чоловіків. Мерзоті і чудовиську Назару Красулі було мало матері дівчаток, своєї колишньої дружини і навіть рідної сестри! Ця мерзота ґвалтувала дітей! Селяни розповідають, що дітей не випускали на вулицю протягом 3 місяців. Жахливо навіть уявити, що робили з ними ці звірі в людській подобі. Зате соціальним службам до того не було ніякого діла. Алкоголічка-мати справно щомісяця отримувала 7000 гривень і пропивала їх з садистом власних дітей. Сьогодні соціальним службам також не до дітей, які живуть в неблагополучних сім'ях», – підсумували на сторінці.

 

«Вголос»