Провину за перелічені вище злочини взяли на себе 20-річний Райан Кліарі (Ryan Cleary) і 19-річний Джейк Девіс (Jake Davis). Вони заявили на суді, що вступили в злочинну змову з метою взлому сайтів ЦРУ США, Служби суспільного мовлення (PBS) США, сайту поліцейського департаменту штату Арізони, компаній Nintendo і Sony а також медіакорпорації News International магната Руперта Мердока.

Британські хакери входили до угруповання комп'ютерних хуліганів LulzSec. Слідство підозрює, що вони здійснювали взлом сайтів разом з двома спільниками – 25-річним Райаном Акройдом (Ryan Ackroyd) і 17-річним підлітком, ім'я якого не називають. 

Останні заперечують свою участь в скоєному, і суд над ними буде продовжено в квітні наступного року, передає Ассошіейтед Пресс.

П'ятого квітня цього року ще один учасник LulzSec 24-річний хакер Коді Кретсінгер (Cody Kretsinger) визнав себе винним у злочинній змові з метою незаконного проникнення в захищену комп'ютерну мережу компанії Sony Pictures Entertainment. Вирок стосовно цього обвинуваченого призначений на сьогодні.

На рахунку LulzSec, яка раніше об'єдналася з іншим хакерським угрупованням – Anonymous, злом мережі американської компанії Mantech International і публікація листування компанії з НАТО, а також зломи сайтів сенату США і ЦРУ, компаній Sony, Nintendo і інших ресурсів.

Джерело: РІА