Екс-воротар «Енергії» Владислав Лисенко підтвердив інформацію, що гратиме не в Україні, однак більше подробиць не розкрив. За нашою інформацією, і Лисенко , і Чепорнюк шукати щастя поїдуть до Росії, однак у яку саме команду, дізнатися не вдалося.

Щодо інших останніх трансферних новин зі штабу «Енергії», то команда «без п’яти» хвилин підсилилася воротарем Євгеном Іваняком. Також велика ймовірність того, що до команди з «Кардинала-Рівне» повернеться Олександр Бондар. Окрім Михайла і Миколи Грицини, до табору «зелено-білих» повернувся Тарас Кузь. За словами президента клубу Олександра Стефанківа до «Енергії», можливо, приєднаються і легіонери. Утім, якої національності потенційні новачки команди, президент «Енергії» не розповів, залишивши це у секреті.

Екс-енергетики Ільдар Макаєв та Сергій Якунін, за інформацією Вголосу, на днях повинні підписати контракти з «Ураганом».

Нагадаємо, раніше з «Енергії» до ЛТК перейшли Павло Пічкуров та Петро Ільків. Усі інші «енергетики» за винятком Степана Струка продовжили контракти з командою. Чи залишиться Струк в «Енергії», наразі невідомо.