Про це інформує кореспондент Вголосу.

Олег Панькевич розповів, що під патронатом Державного фонду сприяння місцевому самоврядуванню в Україні з 23 квітня до 14 червня 2012 року в рамках Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2012 року проходив курс дистанційного навчання «Управління проектами з питань місцевого та регіонального розвитку».

Голова ЛОР проінформував, що серед п’ятсот десяти учасників дистанційного навчання було четверо представників органів місцевого самоврядування та органів державної влади Львівської області.

Депутат Яворівської районної ради Ігор Олексів зазначив, що такі проекти є особливо корисними для молодих спеціалістів, оскільки там можна дізнатися про найновіші технології написання проектів та отримати гранд на їх впровадження у своєму регіоні.

Зокрема Ігор Олексів розповів, що його групою було розроблено проект встановлення у дитячих садочках міста Новояворівськ датчиків температурного контролю. Це, за словами депутата, допоможе зменшити затрати на опалення садочків. Вартість встановлення такої системи для усіх чотирьох дитячих закладів – 400 тисяч гривень, половину з яких відшкодують організатори проекту «Підтримка децентралізації в Україні DESPRO».