Юрій Михайлович, вам довелось очолити команду в доволі непростий момент...
Справді, буквально днями керівництво клубу повідомило мені про те, що Ніколай Костов подав заяву на звільнення, і запропонувало очолити команду. Фактично, лише щойно (розмова відбулась у вівторок увечері) я був представлений команді в статусі виконувача обов’язків головного тренера.

Чи можете ви оцінити, в якому стані нині перебуває команда ? Чи вам потрібен додатковий час на більш точний «діагноз»?
На жаль, зараз немає часу, щоб детально вивчати стан, а тим паче, аналізувати його причини. В принципі, команду я знаю добре, обізнаний з її потенціалом та можливостями, нехай останнім часом і не зсередини, та все ж.

Яке завдання було поставлено перед командою на останні три тури?
Звісно ж, основне для нас зараз – це уникнути зони вильоту і залишитись у Прем’єр-лізі, щоб в наступному сезоні вирішувати вже інші задачі.

Чим ви керувалися при формуванні тренерського штабу?
Я дуже добре знаю можливості Романа Толочка та Володимира Беззуб’яка. Обидва вони чимало років працювали у структурі ФК «Карпати», захищали кольори команди, працювали в школі, Академії, дублі, юніорській та основній командах. Це бійці, які мене не підведуть.

Чи правильно буде стверджувати, що в умовах цейтноту банально немає часу, аби кардинально перебудувати гру команди? Ви наслідуватиме ігровий стиль свого попередника чи все ж спробуєте, якщо встигнете, внести у тактику щось своє?
Давайте будемо реалістами – за три тури до фінішу міняти щось докорінно дуже важко. Але зробимо все для того, щоб встигнути змінити тактику гри в обороні.

Джерело: fckarpaty.lviv.ua