Як повідомляє прес-служба ЛОО політичної партії «Громадянська позиція», першу п’ятірку сформували: Теодор Дяків, Анатолій Забарило, Олег Сорочкін, Олексій Білоус та Юрій Кардашевський.

Теодор Дяків домігся скасування завищених тарифів на водопостачання та водовідведення. Працює над врегулюванням стосунків мешканців міста із ЖЕКами, щоб львів'яни не платили за ті послуги, яких вони не отримують.

Анатолій Забарило важливими є ініціативи щодо розробки та затвердження концепції велосипедного руху, функціонування вбиралень. Він змінив правила утримання тварин у місті, тепер безпритульних тварин відловлюють і лікують від захворювань.

Олег Сорочкін працює над описом та спрощенням адміністративних процедур в міській раді, що є передумовою належного функціонування Центрів обслуговування мешканців. За його ініціативою затверджено 155 стандартів адміністративних послуг.

Олексій Білоус відомий як захисник дитячих майданчиків та територій шкіл. При формуванні бюджету він намагається максимально скерувати кошти саме в освітянську сферу, чим сприяє їх ремонту та утриманню.

Юрій Кардашевський є однією з ключових осіб, які сприяли забороні використання трамадолу і переведення його в категорію наркотичних засобів.

Також до списку були включені Галина Мартин, яка домоглася виділення земельної ділянки та перенесення ринку «Торпедо»; Роман Кравець − раніше був головою ЛОО Спілки Української Молоді в Україні (СУМ в Україні); Дмитро Кравченко − майстер спорту міжнародного класу з важкої атлетики, багаторазовий чемпіон України; Олег Томашівський − викладач ЛНАУ, кандидат економічних наук.