Про це повідомила компанія «Ілта Львів».

Автомобільний комплекс побудований відповідно до останніх стандартів Peugeot, відповідає всім найсуворішим вимогам виробника та містить в собі концепцію обслуговування повного циклу 3S (sales, service, spare parts).

Відтепер у Львові клієнти можуть оцінити переваги купівлі та сервісного обслуговування автомобілів Peugeot в одному місці. Тут представлений повний модельний ряд марки включаючи серію комерційних автомобілів. Кожен бажаючий може відчути особливості і технічні характеристики вибраного автомобіля під час тест – драйву, отримати професійну консультацію щодо вибору нового автомобіля, скористатись спеціальною програмою кредитування від Peugeot Finance. В автосалоні спеціаліст по страхуванню допоможе вибрати найоптимальніші умови страхування серед переліку найнадійніших страхових компаній. Також для бажаючих обміняти свій старий автомобіль діє програма Trade In.

Сервісне технічне обслуговування автомобілів Пежо Центр «Ілта Львів» буде проходити в сертифікованому сервісному центрі, який надає повний набір послуг з технічного, гарантійного та післягарантійного обслуговування автомобілів.

Загальна площа автомобільного комплексу складає 1800 кв. м. Якість устаткування і застосовуваних матеріалів, досвід і кваліфікація працівників автосервісу дозволяють здійснювати роботи будь-якої складності в максимально стислі терміни. Також на сервісному центрі можна придбати будь – які запасні частини та аксесуари до автомобілів Пежо.

Компанія «Ілта Львів» є офіційним дилером компанії «Автомобілі PEUGEOT» з 1993 року.

Для зручності клієнтів окрім нового концептуального автоцентру Blue Box по вул. Збиральній, 2а у Львові продовжує працювати відкритий ще влітку 1993 року по вул. Чайковського, 20 автосалон Пежо та сервісний центр Пежо по вул. Хлібна, 4. Таким чином клієнти зможуть обирати куди їм завітати виходячи з близькості географічного розташування та вподобань обслуговуючого персоналу компанії.

На всі автомобілі діє гарантія 2 роки без обмеження пробігу та працює програма Peugeot Assistance.

Пежо Центр «Ілта Львів» на вулиці Збиральній, 2а, працює:

Понеділок – п’ятниця з 09.00 до 19.00

В суботу з 10.00 до 16.00

Телефони: (032) 229 51 61, 229 51 91

Сайт: www.peugeot–lviv.com

Емейл: [email protected]