Газорозподільна станція в селі Березівське за 20 км від Харкова, на якій стався вибух, частково зруйнована.

Під час планових робіт газівники начебто міняли вентелі. Після вибуху зайнялося.

Дим, вогонь і крики було видно і чути за кілька кілометрів

Місцеві жителі кажуть, що дим, вогонь і крики було видно і чути за кілька кілометрів.

"Я в полі була, клуб диму піднявся: чорний і здоровий. Жах один, а потім вогонь. Я чула, як чоловіки кричали", - згадує місцева мешканка

Про це пише ТСН.

Восьмеро потерпілих із різними травмами перебувають в одній із Харківських лікарень. Для них екстрено здають кров. Двоє з постраждалих у важкому стані. Вони в реанімації. Втім, лікарі кажуть, що загрози життю немає.

"Опіки до 60% насправді, але ступінь цих опіків незначна. Саме тому казати про критичний стан зарано. У решти потерпілих опіки незначні, травми, контузії", - розповів директор Центру екстренної медичної допомоги Віктор Забашта.

Пожежу вдалося загасити за півтори години. Повідомляють про двох загиблих. Вони були під завалам: чоловіків затисло важкими плитами. Аби їх вивільнити, задіяли автокрани. Дістати тіла вдалося лише увечері.

Через вибух на станції, без газу залишилося сім населених пунктів. Відновлювати постачання "Харківгаз" починає вже сьогодні.

"Потрібно потрапити, відповідно до правил безпеки, до кожного споживача. Перевірити його обладнання, перевірити мережі і безпечно підключити газ", - поясниал речниця АТ "Харківгаз" Ольга Клименко.

Про можливі причини інциденту в Березівському у компанії не говорять. Хочуть, мовляв, дочекатися завершення розслідування. Попередньо, кажуть лише, що вибухнув природний газ.

Раніше Вголос повідомляв: