ФК "Карпати" оприлюднили прес-реліз, в якому йдеться про те, що Петро Димінський, будучи у 2002-2006 рр. народним депутатом, свю свою зарплату відавав на благодійність.

"23 лютого 2009 року інформаційне агентство УНІАН розповсюдило статтю під назвою «Як депутати-мільйонери просять грошової допомоги з бюджету». У матеріалі наведено перелік народних депутатів України попередніх скликань, які звертаються в управління справами апарату Верховної Ради з вимогою здійснити їм виплату грошової допомоги, що передбачено законодавством. Серед них фігурує й ім’я народного депутата України 4-го скликання, Почесного президента футбольного клубу «Карпати» Петра Димінського.

ФК «Карпати» вважає за необхідне повідомити громадськість про наступне:

Почесний президент клубу Петро Димінський, будучи депутатом Верховної Ради у 2002-2006 рр., особисто не отримав жодної гривні з державного бюджету в якості заробітної плати, передбаченої законодавством. Ставши народним депутатом у 2002 році, Петро Димінський написав заяву на ім’я голови Верховної Ради з вимогою перераховувати належну йому заробітну плату та інші нарахування на рахунок благодійного фонду «Галичина-Сприяння». Благодійний фонд було засновано Петром Димінським у 2001 році. За час свого існування «Галичина-Сприяння» в якості благодійних внесків надав допомоги фізичним особам, підприємствам та організаціям на суму понад 2 мільйони гривень.

Ці кошти було скеровано, зокрема, на такі доброчинні напрямки:
- матеріальна допомога громадянам,
- допомога Церквам, церковним громадам,
- допомога Громадським організаціям,
- допомога спортивним організаціям,
- допомога Військовим частинам, ветеранам та політв’язням,
- допомога органам місцевого самоврядування,
- допомога громадянам на лікування,
- допомога на культурно-просвітницьку та видавничу діяльність,
- допомога інвалідам на придбання інвалідних автомобілів,
- допомога школам та дитсадкам.

ФК «Карпати» готовий надати усі квитанції, що засвідчують перерахування коштів, що належали Петрові Димінському за роботу у Верховній Раді, на рахунок благодійного фонду «Галичина-Сприяння».

Крім того, очолюваний Петром Димінським футбольний клуб «Карпати» був першим, хто відгукнувся на біду і надав серйозну матеріальну допомогу постраждалим та сім’ям постраждалих у Скнилівській трагедії у 2002 році, постраждалим від трагедії в Алчевську у 2006 році, постраждалим жителям Західної України від повені 2008 року, тощо. Підшефними ФК «Карпати» є чимало дитячих будинків та сиротинців у Львові та області. Клуб постійно бере участь в благодійних акціях та аукціонах. ФК «Карпати» протягом багатьох років опікується розвитком дитячо-юнацького футболу на Львівщині, забезпечуючи усім необхідним понад 700 дітей, що займаються футболом.

Окремо звертаємо вашу увагу на те, що Петро Димінський ніколи не просив, а тим паче не вимагав коштів від Верховної Ради, перераховуючи усі зароблені гроші в благодійний фонд „Галичина-Сприяння”. Петро Димінський ніколи не афішував суми, витраченні на будівництво церков, допомогу хворим, тож має достатньо моральних прав уникнути розвитку теми, яка комусь стала вигідною саме зараз. Віддати зароблені гроші людям, які цього потребують, моральніше, аніж залишити їх політиканам у Верховній Раді.

Прес-служба ФК «Карпати»

Р.S. Цей прес-реліз не дає відповіді на питання про те, чи після 2006 року екс-нардеп Петро Димінський отримував матеріальну допомогу від Верховної Ради. А саме про йдеться у повідомленні УНІАН.