Рахунок у матчі на 17 хвилині відкрили швейцарці. Відзначився Рожер Ассалє.

На 35 хвилині зусиллями Мбокані «Динамо» зрівняло рахунок. Гольова передача на рахунку Буяльського. Але вже через 5 хвилин «Янг Бойз» знову вийшли вперед завдяки Рожеру Ассалє.

На перерву команди пішли за рахунку 1:2 на користь швейцарського клубу.

Але вже через три хвилини після початку другого тайму «Динамо» зрівняло рахунок. Зі штрафного гол забив Микола Морозюк.

На 82 хвилині швейцарці залишилися в меншості. Отримавши другу жовту картку поле покинув Секу Саного. Але рахунок не змінився.

В іншому матчі квартету В албанський «Шкендербеу» розійшовся миром із сербським «Партизаном» – 0:0.

Турнірне становище: «Динамо» - 7 очок, «Янг Бойз» - 3, «Партизан» - 2, «Шкендербеу» - 2.

У четвертому турі 2 листопада «Динамо» зіграє з «Янг Бойз» у Берні, а «Партизан» у Белграді прийматиме «Шкендербеу».